اخبار اسلایدی

پیام معاون درمان در خصوص روز پرستار
پرستاری یعنی صبورانه بر بالین بیمار ماندن، پرستاری یعنی زینب گونه بر زخم‏های سلحشوران مرهم نهادن، همه ساله زاد روز ولادت حضرت زینب کبری؛ بانوی صبور دشت کربلا فرصتی است که از این همراهان همیشگی بیماران و یاران پر تلاش امور درمان قدردانی نماییم.
به حول و قوه الهی و همت طلایه داران سپاه سلامت کشور، ارتقاء سطح خدمات درمانی بیماران بستری از سیاست‏های کلان و در رأس برنامه‏های تحول نظام سلامت قرار دارد و پرستاران خدوم این مرز و بوم چون همیشه دوش به دوش سایر عزیزان درمان­گر، صادقانه و خالصانه روح درمان را بر تن رنجور بیماران می‏‌دمند.
در این سال که ولادت بزرگ بانوی کربلا با دهه گرانقدر فجر انقلاب اسلامی مصادف گشته است، برخود واجب دانستم که یادی کنیم از رشادت­ها و ایثار پرستاران سال‏های پیروزی انقلاب اسلامی که مخلصانه به تیمار مجروحان انقلاب پرداختند و جامگان سفید خود را با خون شهدا لاله‏‌گون کردند، و چه بسا این سرخی پیرهن تا سال‏های جنگ تحمیلی و پرستاری جان برکفان هشت سال دفاع مقدس نیز ادامه داشت.
نیک روشن است در این سال‏های عزت و بصیرت ایران اسلامی یادشان همواره زنده و خدمات زینب گونه‏شان سرلوحه پرستاران امروزمان است،عزیزانی که در هر فراز و نشیبی دست از تلاش نمی‏‌کشند و پروانه­‌وار نوای حیاتی بی آلام را در دل دردمند بیماران زنده نگه می­دارند.
در این مجال از خداوند متعال برای تمامی پرستاران عزیز که مهر و خستگی ناپذیری را با خدمتشان آمیخته­ اند، سلامتی و به روزی مسئلت دارم و امیدوارم با هر رنجی که از بیماری می کاهید رحمتی از سوی پروردگار نصیبتان گردد.
بيشتر