اخبار

مراکز مجاز مراقبت های پرستاری در منزل استان قزوین، معرفی شدند
خبر، الهام حاجی رفیعی.
  

به دنبال تأکید معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه مراقبت‏های پرستاری ایمن و مطمئن در منزل، لیستی از مراکز معتبر و دارای مجوز در استان قزوین، از سوی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در اختیار بیمارستان‏های این استان قرار گرفت تا بیمارانی که نیازمند به این خدمات هستند،  از مراقبت‏های پرستاری مناسبی بهره‌مند شوند.
 فاطمه تیموری، مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رابطه با این موضوع، گفت: مراقبت‏های پرستاری در منزل، سبب پیشگیری از بستری‏های غیرضروری در مراکز بیمارستانی می‏شود و در نتیجه، کاهش هزینه‏های درمان، نسبت به زمان بستری در بیمارستان و کاهش خطر ابتلا به عفونت‏های بیمارستانی را به دنبال خواهد داشت. وی افزود که در این روش، بازگشت سریع تر بیمار به آغوش خانواده، آسایش و اطمینان بیمار و خانواده‏ اش نیز فراهم می شود.
این مقام مسؤول با اشاره به اینکه در حال حاضر، تعداد سه مرکز در استان قزوین، مراقبت های پرستاری در منزل را ارائه می‏دهند؛ عنوان کرد: بیماران نیازمند این خدمات و خانواده هایشان برای کسب اطلاعات بیشتر از مراکز مجاز و خدمات آنها می‏توانند با شماره تلفن 33670043 اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین تماس بگیرند.
مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مشخصات این سه مرکز فعال ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل در استان قزوین را به شرح زیر بیان کرد:
 
 
لیست مراکز فعال ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل - استان قزوین
آدرس و شماره تلفن نام موسس و نام مرکز نام مرکز
قزوین : ابتدای سبزه میدان ،ابتدای خیابان نادری،بن بست ساختمان پزشکان نادری طبقه زيرین
33346001-33346000 -09126812672
آقای معصومي ورکی
(بزرگمهر)
بزرگمهر
بویین زهرا : خیابان الهیه 14 پلاک 6
 24228850 -09127850390
خانم خدایاری و آقای صمیمی
(نوید حیات )
نوید حیات
قزوین : خیابان دانشگاه ، مدنی شرقی ،درمانگاه مهرگان، طبقه سوم
 09127809353
آقای خاکپور
(نسیم مهر)
نسیم مهر
 
 

 
 
 
بيشتر