اخبار
مراکز مجاز مراقبت های پرستاری در منزل، معرفی شدند
خبر، الهام حاجی رفیعی.
  
در استان قزوین
مراکز مجاز مراقبت های پرستاری در منزل، معرفی شدند
به دنبال تأکید معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه مراقبت‏های پرستاری ایمن و مطمئن در منزل، لیستی از مراکز معتبر و دارای مجوز در استان قزوین، از سوی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در اختیار بیمارستان‏های این استان قرار گرفت تا بیمارانی که نیازمند به این خدمات هستند،  از مراقبت‏های پرستاری مناسبی بهره مند شوند.
فاطمه تیموری، مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رابطه با این موضوع، گفت: مراقبت‏های پرستاری در منزل، سبب پیشگیری از بستری‏های غیرضروری در مراکز بیمارستانی می‏شود و در نتیجه، کاهش هزینه‏های درمان، نسبت به زمان بستری در بیمارستان و کاهش خطر ابتلا به عفونت‏های بیمارستانی را به دنبال خواهد داشت. وی افزود که در این روش، بازگشت سریع تر بیمار به آغوش خانواده، آسایش و اطمینان بیمار و خانواده‏ اش نیز فراهم می شود.
این مقام مسؤول با اشاره به اینکه در حال حاضر، تعداد سه مرکز در استان قزوین، مراقبت های پرستاری در منزل را ارائه می‏دهند؛ عنوان کرد: بیماران نیازمند این خدمات و خانواده هایشان برای کسب اطلاعات بیشتر از مراکز مجاز و خدمات آنها می‏توانند با شماره تلفن 33670043 اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین تماس بگیرند.
مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مشخصات این سه مرکز فعال ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل در استان قزوین را به شرح زیر بیان کرد:
 
لیست مراکز فعال ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل - استان قزوین
 
نام مرکز      نام مؤسس شهر محل فعالیت تلفن مرکز
بزرگمهر علی میرزا معصومی ورکی قزوین 33230010
نسیم مهر کیومرث خاکپور قزوین 33345612
نوید حیات لیلا خدایاری بویین زهرا 34228850
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 10176
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53358818 تعداد بازديد زيرپورتال: 1991279 اين زيرپورتال امروز: 519 سایت در امروز: 4922 اين صفحه امروز: 1