اخبار اسلايدي
غربالگری رایگان سلامت بازدیدکنندگان چهارمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی قزوین
آیین افتتاح سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی استان قزوین، با حضور طاهر مشایخ، مشاور رییس و مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛ محسن ادهمی و هاشم کیایی، مدیران مراکز آموزشی - درمانی شهید رجایی و ولایت قزوین، روز 12 مرداد 1396 برگزار شد. در مدت برپایی نمایشگاه مذکور، غربالگری سلامت و اندازه گیری فشار خون بازدیدکنندگان، به صورت رایگان انجام شد که 37 بیمار دیابتی شناسایی شدند و برای درمان به واحدهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، ارجاع داده شدند.
محسن ادهمی، مدیر مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین در رابطه با برپایی نمایشگاه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی استان قزوین، با بیان اینکه در چنین برنامه هایی همه تولید کنندگان در فضایی رقابتی، محصول فکر و تلاش خود را به نمایش می گذارند؛ اظهار کرد: در رقابت تولید، راهی جز برندسازی و ارتقای کیفیت و به تبع آن، جلب اعتماد مردم نیست.
ایشان با اشاره به اینکه مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین با توجه به اولویت سلامت مردم، از طریق اندازه گیری فشار خون مراجعه کنندگان و آموزش چهره به چهره به آنان، ایستگاه آموزش سلامت را راه اندازی کرد؛ گفت: غربالگری سلامت مراجعه کنندگان به نمایشگاه، برای پیشگیری از بیماری ها در دستور کار این مرکز بود.
ادهمی تصریح کرد در این ایستگاه، سعیده هدایتی، کارشناس آموزش سلامت و منیره محمدبیگی، پرستار مرکز، کار غربالگری و آموزش حضوری در مورد پیشگیری از دیابت و فشار خون را انجام دادند.
 
امتیاز دهی