اخبار اسلايدي
رضایتمندی نماینده مردم در مجلس از کادر درمانی مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی قزوین
محسن ادهمی، مدیر مرکز آموزشی – درمانی شهید رجایی قزوین، گفت: سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم شهرستان های قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ضمن عیادت از مصدومان تصادف اتوبوس با کامیون و ابراز رضایت از روند درمان آنان، روز پزشک را به پزشکان اورژانس این مرکز تبریک گفت.
این مقام مسؤول، مرکز آموزشی – درمانی شهید رجایی را یکی از مراکز حیاتی استان دانست که در مواقع بحران توانسته است، اقدمات خوب درمانی برای بیماران انجام دهد.
ایشان این موضوع را نشان از پیشرفت خوب مرکز در دولت تدبیر و امید دانست که با توجه به طرح تحول نظام سلامت، مردم با کمترین هزینه در مراکز دولتی درمان می شوند.
نماینده مردم شهرستان های قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، از پروژه ساخت الحاقی مرکز بازدید کرد و وضعیت پیشرفت ساخت این پروژه را مطلوب و مناسب ارزیابی کرد.
زرآبادی ضمن اشاره به روند ساخت بیمارستان 700 تختخوابی استان قزوین، گفت: کلنگ ساخت این بیمارستان به زمین زده شده که امیدواریم به زودی شاهد ساخت آن باشیم.
در این بازدید، دکتر مجید بهرامی، مشاور اجرایی رییس دانشگاه؛ محمدحسن ارداقیان، مدیر روابط عمومی و محسن ادهمی، مدیر مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی، نماینده مردم شهرستان های قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای را همراهی کرده و پاسخگوی سؤال های ایشان بودند.
 
امتیاز دهی