اخبار اسلايدي
تاثیر نظارتهای کارشناسان معاونت درمان در ارتقا کیفیت خدمات در بیمارستان شفا

1397/10/1 شنبه

در روز چهارشنبه 28 آذر ماه 1397 تیم نظارتی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین بازدید جامعی از بخشهای مختلف بیمارستان شفای تاکستان به عمل آوردند و نتایج حاکی از ارتقاء سطح خدمات در این بیمارستان است.

دکتر امیرمحمد کاظمی فر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نشستی که پس از این بازدید صورت گرفت، هدف اصلی از این ارزیابی های جامع را کمک برای رفع مشکلات احتمالی در ارائه خدمات مطلوب به بیماران و مراجعین و صیانت از حقوق مردم بیان کرد.

معاون درمان دانشگاه ضمن اشاره بر اهمیت این بازدیدها در ارتقا سطح خدمات بیمارستانها، بر اخلاق مداری و رعایت خویشتن داری کادر درمان در برخورد با مراجعین و بیماران تاکید کرد و گفت این موضوع در افزایش رضایتمندی مراجعین نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

دکتر کاظمی فر در این نشست همچنین از مجموعه مدیریتی و اجرایی این بیمارستان خواست که توجه ویژه به ایمنی بیماران خود داشته باشند و با آموزش نیروهای جوان و کم تجربه در بهبود ارائه خدمات درمانی بکوشند.

گفتنی است در این نشست که با حضور معاون و مدیران حوزه های مختلف درمان و رییس شبکه بهداشت و درمان تاکستان و رییس و مدیران بیمارستان شفا و نمایندگان معاونت توسعه و غذا و دارو و فوریتهای پزشکی برگزار شده بود، گزارشی از نتایج ارزیابی های این بیمارستان در سال 97 توسط نازیلا قاسمی مدیر امور عمومی معاونت درمان ارائه شد و از این مرکز نیز به دلیل عملکرد مطلوب در زمینه مدیریت بحران من جمله ارتقا تاب آوری، کنترل آتش سوزی و HSE قدردانی به عمل آمد.

 
امتیاز دهی