اخبار اسلايدي
هشتمین جلسه کمیته درمان و حمایت‏های اجتماعی استان

1399/11/29 چهارشنبه

دکتر علی اکبر کرمی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در هشتمین نشست کمیته درمان و حمایت‏های اجتماعی استان، اجرای مصوبات این کمیته را توسط هر یک از دستگاه‏های مشخص شده لازم و ضروری دانست و بر اهمیت توجه و اجرای آنها تأکید نمود.

 علی قنبری‏نیکو دبیر کمیته تخصصی درمان وحمایت‏های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این نشست که در 26 بهمن 99 برگزار شد، بر تشکیل تیم نظارتی با محوریت پلیس آگاهی و نیروی انتظامی استان جهت نظارت بر دکهها، کیوسک‏های روزنامه فروشی، گل فروشیها و عطاریها تاکید و گفت: این دستگاهها نتیجه ارزیابیها را به شورای هماهنگی گزارش نمایند.

به گفته قنبری نیکو، معاون اجتماعی مدیر کل بهزیستی استان در این نشست، در خصوص طرح جمعآوری معتادان متجاهر در ایام نوروز توضیحاتی ارائه داد و گفت: استان ظرفیت پذیرش 150 نفر را در مراکز اقامتی بهزیستی دارد.

گفتنی است در این نشست در خصوص تعرفه‏های خدمات سرپایی اعتیاد و عقد قرارداد این مراکز با بیمه سلامت توسط دکتر فرهمند نماینده صنف مراکز درمان سوء مصرف مواد نیز موادی ذکر و مقرر شد با ارائه لیست این مراکز به بیمه سلامت مشکل حل گردد.

 
امتیاز دهی