اخبار مراکز تابعه
فرزاد رجبی یکتا، مدیر دفتر پرستاری مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین شد

در روزهای آغازین اسفند ماه 1396 سالن اجتماعات زنده یاد دکتر مهشید سررشته داری در مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین، شاهد برگزاری آئین تودیع معصومه قوطاسلو، مدیر دفتر پرستاری پیشین مرکز -که به افتخار بازنشستگی نایل آمد- و معرفی فرزاد رجبی یکتا، به عنوان مدیر جدید دفتر پرستاری بود.

این برنامه با حضور دکتر امیر محمد کاظمی فر، معاون درمان، دکتر کشاورز، دکتر مدبر و فاطمه تیموری، مدیران این معاونت؛ مدیران دفتر پرستاری سایر مراکز آموزشی - درمانی و پزشکان، پرستاران و کارکنان مرکز برگزار شد.

در این برنامه، دکتر امیر محمد کاظمی فر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به جایگاه دفتر پرستاری، خواستار جدی گرفتن مسائل مربوط به این حوزه شد. ایشان ضمن تبریک انتصاب فرزاد رجبی یکتا، از معصومه قوطاسلو  به خاطر تلاش هایش در مدت مسئولیتش قدردانی کرد.

دکتر عبداله دیدبان، رئیس مرکز آموزشی - درمانی قدس نیز از زحمات چند ساله معصومه قوطاسلو قدردانی کرد و برای فرزاد رجبی آرزوی موفقیت کرد.

معصومه قوطاسلو هم ضمن اشاره به فعالیت های انجام شده در مدت مسئولیتش، از کلیه اساتید و کارکنان مرکز که در سخت ترین شرایط کمک حال وی بودند تشکر کرد و برای رجبی یکتا آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

فرزاد رجبی یکتا، نیز با تبریک به قوطاسلو و خانواده اش بابت نایل شدن ایشان به افتخار بازنشستگی و تشکر از زحماتش از مسئولین دانشگاه و مرکز بابت اعتماد به وی در واگذاری این مسئولیت خطیر اظهار خوشحال کرد زیرا مجدداٌ در جمع همکاران قدیمی اش قرار گرفته است.

ایشان اظهار کرد: این بار در پُست تخصصی خودم در خدمت همکاران هستم و تلاش می کنم با بکارگیری تمام توان و تجربه و علم برای اعتلای رشته پرستاری و ارائه خدمات با کیفیت به مددجویان و ارتقای سطح رضایتمندی مددجویان، همکاری با سایر واحدهای مرکز برای رُشد و شکوفایی و رسیدن به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در راستای سیاست های دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت، فعالیت کنم..

در پایان ضمن تقدیم ابلاغ فرزاد رجبی، لوح سپاس رئیس مرکز آموزشی - درمانی قدس و هدایای تدارک دیده شده از سوی ریاست، مدیریت و کارکنان مرکز و سایر دفاتر پرستاری مراکز درمانی تقدیم معصومه قوطاسلو شد.
 
امتیاز دهی